KURUMSAL
HAKKIMIZDA

 Black Limousine, sizlere gerçek anlamda kusursuz hizmet sunmak amacıyla kurulmuş lüx araç kiralama şirketidir. Bünyesindeki tamamı profesyonel ekibi ve son model araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin taleplerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmek için faaliyete geçmiştir. Hizmetleri herkes için ulaşılabilir ve son derece uygun koşullarda sağlayan firmamızın birincil prensibi; müşteri memnuniyeti çerçevesinde en ekonomik düzeyde en verimli faydayı sağlamaktır.
 

    Black Limousine, bünyesinde bulunan son model araçları ile şoförlü ve şoförsüz araç kiralama hizmetleri vermektedir. Konforu yüksek, güvenli ve prestijli lüks segment araçları, yabancı dil bilen deneyimli ekibi ve en kaliteli hizmet anlayışıyla, lüks araç kiralamaya yepyeni bir anlayış getiriyor. İşimizin sadece araç kullanmak ve ulaşım sağlamak olmadığının bilincinde olarak V.I.P. müşterilerimize tam anlamıyla özel V.I.P.  hizmet sunmaktayız. Konuklarımızın rahatlığını da düşünerek her türlü asist hizmetlerini de bünyemizde barındırarak,  servisimizi kusursuzlaştırıyoruz.

MİSYONUMUZ
Black Limousine, sizlere gerçek anlamda kusursuz hizmet sunmak amacıyla kurulmuş lüx araç kiralama şirketidir. Bünyesindeki tamamı profesyonel ekibi ve son model araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin taleplerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmek için faaliyete geçmiştir.
Vizyonumuz
Her zaman için en iyi, en kaliteli hizmeti en uygun şartlarla müşterilerimize sağlamakla beraber sektörde farklılıklar yaratarak işbirliği yapmış olduğumuz firmalara uzun vadeli ve güvenli hizmeti vermektir.
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM