HİZMETLER
Vip Taşımacılık
Tamamen kalite ve müşteri memnuniyeti kriterleri çerçevesinde sunulan V.I.P. Araç Hizmetlerinde, hizmetinize sunduğumuz araçlarımız yüksek kalite standartlarında donatılmıştır. Araçlarımızın kapasitesi dört ve sekiz kişiliktir. Araçlarında geçireceğiniz yolculukla unutulmayacak zevki yaşayacaksınız. Araç Hizmetlerinde hizmetinizde olacak personelimiz, kadromuzun en seçkin şoförlerinden seçilmiş olup, hizmetinizde hiçbir detayı göz ardı etmeyecek, müşterilerimize "kusursuz hizmet" sunacaklardır.
Devamını Oku
Kongre ve Organizasyon Taşımacılığı
Türkiye de kongre ve toplantı yapmak isteyen firmalara ve PCO lara Kongre ve Organizasyon taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Toplantılarınız, davet organizasyonlarınız ve kongre organizasyonlarında katılımcı profili ve sayısına göre, size alternatif havalimanı transferi , taşımacılık ve ulaşım önerileri sunarak, sizin için en uygun,ekonomik,disiplinli ve zamanında ulaşım hizmetini sağlar, size sadece işinize odaklanmak kalır. Vermiş olduğu kalite hizmetlerle her işinizi organize edip, sizlerin yerine temsil ediyor. Aktivite planlaması, şirket organizasyonları, araç kiralama ve toplantı organizasyonları hizmetleri ile hem sizleri hem de konuklarınızı eğitimli personelimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile ağırlamaktan gurur duymaktayız.
Devamını Oku
Şehir Turları
Diğer araçlarımızdan farklı olarak tasarlanmış ve bölgesel ihtiyaçların getirdiği ekipmanlarla donanmış Mercedes Vito VW Carevelle marka araçlarımız ile VIP taşımacılığı hizmetimizi başlatmış bulunmaktayız. İhtiyacınız havaalanı transferi yada şehir turu olabilir, buna ek olarak ihtiyacınız ve misafirlerinizin ihtiyaçları doğrultusunda rehber ve önemli turistik noktaları ziyaret imkanı sunuyoruz.

Yurt dışından veya başka bir ilden yapılan gezilerde ise gruplarınıza tur esnasınca hem esnek hem de sabit programlı geziler süresince Turistik Grup Taşımacılığı hizmeti vermekteyiz
Devamını Oku
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM